Велосипедна сумка на кермо Troika Bike 4 л водонепроникна із сенсорним екраном Чорний
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: BKB30/BK
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Велосипедна сумка на кермо Troika Bike 4 л водонепроникна із сенсорним екраном
Стильна та функціональна сумка на кермо Troika Bike об'ємом 4 літри — це незамінний аксесуар для велосипедистів, які цінують зручність, безпеку та надійність. Вона дає змогу тримати всі необхідні речі під рукою, захищаючи їх від негоди, і забезпечує комфортне використання смартфона в дорозі.
Крім того, у сумці передбачено вікно для смартфона, що дає змогу використовувати його без потреби виймати пристрій. Зняти сумку з керма також легко завдяки гнучким кріпленням із трьома ремінцями на липучці. Розумно продумана передня петля дає змогу легко закріпити велосипедний ліхтар для гарантування безпеки. Сумка на кермо велосипеда має сенсорний екран, який дає змогу вам легко взаємодіяти зі своїм смартфоном або іншими пристроями без потреби виймати їх із сумки.
Матеріали, використані під час виготовлення сумки, містять нейлон, ПВХ і брезент, що забезпечує стабільні розміри та водонепроникність. Сумка також обладнана знімним регульованим плечовим ременем і регульованим знімним ремінцем, що дає змогу вам вибрати найзручніший спосіб носіння. Сміливо вирушайте на велосипедні прогулянки з велосипедною сумкою на кермо Troika Bike, у якій є все необхідне для комфорту та безпеки.
Варто зазначити, що дизайн сумки розроблений командою TROIKA Design Werkstatt, яка славиться своєю увагою до деталей і чудовою якістю. Продукція Troika спрямована на екологічність і відповідає високим стандартам безпеки та якості.
Характеристики:
- Сумка на кермо велосипеда із сенсорним екраном
- Розмір 24 x 13 x 14 см;
- Місткість до 4 л
- Матеріал: нейлон/ПВХ/брезент: стабільні розміри завдяки посиленим краям
- Водонепроникна
- Вікно перегляду для сенсорних екранів
- Просторе головне відділення на блискавці, включно із сітчастим відділенням для павербанка
- Гнучка кріплення до керма за допомогою трьох ременів на липучці
- Знімний регульований плечовий ремінь
- Петля для кріплення переднього велосипедного ліхтаря;
- Регульований знімний ремінець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Troika |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Об`єм | 4 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 350 ₴







