Акустична колонка Big Ben Color Cube 20W maxi з 7 кольорами підсвітки (Білий)
13 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: CBLIGHTSPKL
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична колонка Big Ben Color Cube 20W maxi з 7 кольорами підсвітки
Ця акустична колонка — ідеальний баланс між стильним дизайном і потужним звуком. Потужність 20 Вт гарантує, що ваша улюблена музика звучатиме голосно та чисто, а глибокі баси додадуть драйву будь-якій композиції.
Має дуже пристойний вигляд. Це білий куб на маленьких ніжках, який впишеться в будь-якому місці приміщення завдяки формі та кольору. Слугуватиме такий підсилювач довгі роки, тому що виготовлений якісно. Продається він упакованим у солідну картонну коробку. Купуйте ексклюзивний та якісний аксесуар від Big Ben! Доставте радість яскравих ритмів меломана з знаменного приводу.
Характеристики:
- кілька режимом світловузики;
- підсвітка із 7 кольорів;
- робота на акумуляторі до 8 годин;
- вluetooth 3.0;
- міцність (витримка до 120 кг ваги);
- потужність 2 × 10 х RMS;
- вологонепроникність;
- наявність пульта дистанційного керування.
- Виробник: Франція
- Розміри: 40 х 40 х 40 см
- Потужність: 20 W
Як бачимо, аксесуар відповідає всім запитам вимогливих користувачів. Пульт керування заряджається USB, а кабель входить до комплекту товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigben Interactive |
| Країна виробник | Франція |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від мережі, від акумулятора |
| Вид | мультимедійна система |
| Особливості | авторський дизайн, з підсвічуванням |
| Колір | Білий |
| Формат акустики | 2 |
| Тип підключення | бездротове та дротове |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вага, г | 698 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 450 ₴







