Внутрішня Wi-Fi камера Loooqs з підтримкою micro SD і датчиком руху
2 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: P330.062
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Внутрішня Wi-Fi камера Loooqs з підтримкою micro SD і датчиком руху
Їдете у відпустку, залишаєте дитину з нянею або просто хочете знати, чим займається ваш кіт, коли вас немає? Wi-Fi камера Loooqs — це ваш «ефект присутності» вдома, хай де б ви перебували.
Атрибут — це, по суті, надійні «другі очі» господарі будинку. Його незамінність досягається завдяки наявності:
- вбудованого мікрофона;
- функції відправлення відео;
- датчика руху;
- динаміка;
- можливості нічного бачення.
Інноваційний пристрій можна встановлювати за допомогою безплатного застосунка на смартфоні, потім використовувати за потреби. У стаціонарному правоохороннику можна застосовувати для записування карти пам'яті формату SD з обсягом 4-32 ГБ.
Отже, розумний електронний пристрій стане індивідуальним мовчазним охоронцем. Водночас надійним, цілодобовим. І в нічну пору, і в разі догляду з таким сторожем можна бути спокійним за свою домашню міцність, офіс, інший об'єкт нерухомості.
Характеристики:
- Розмір: 11,4 х 7,9 х 4,3 см
- Матеріал: ABS пластик
- Виробник: Нідерланди
- Бренд: Loooqs
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Застосування | Внутрішня |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 255 ₴







