



Бездротова колонка Gingko Halo One Bluetooth 16 ватів Горіх
9 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: GK26HO
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Бездротова колонка Gingko Halo One Bluetooth 16 ватів
Подаруйте собі естетичну та звукову насолоду з Gingko Halo One. Ця колонка створена для тих, хто втомився від безликого пластику та шукає ґаджет, який підкреслить індивідуальність інтер'єру. Корпус у формі «звукової тарілки» забезпечує не тільки стильний вигляд, але й правильний розподіл звукових хвиль.
Halo One не просто колонка, а елемент мистецтва, який прикрасить будь-який стіл і задасть неповторний стиль у кімнаті.
Завдяки двом 1-дюймовим динамікам ви отримаєте чудовий стереозвук.
Сенсорна панель керування розміщена під гладкою поверхнею задньої частини колонки.
Для увімкнення або вимкнення Halo One просто торкніться перемикача вмик./вимик., а для регулювання гучності просто проведіть пальцем вгору або вниз одним пальцем по панелі або за допомогою мобільного телефона.
Характеристики:
- Виробник: Великобританія
- Діапазон частот: 80 Гц - 18 кГц
- Звук: стерео
- Потужність: 16 ватів/p;
- Потужність: USB 5 В — літій-іонна акумуляторна батарея 2000 мА·год/p;
- Динамік: 2 шт;
- SNR (Коефіцієнт шуму сигналу): +/= 75 дБ/p;
- Связь: NFC (Near Field Communications)
- Технологія Bluetooth®: Bluetooth® 4.0
- Аудіовхід: AUX in (3,5 мм)
- Панель керування: сенсорне керування
- Розміри: 20 х 22 х 11,5 см;
- Матеріал: алюмінієва рама в корпусі з ABS пластику;
- Вага: 1,06 кг.
Купуючи продукцію Gingko — Ви оточуєте собі якісними, надійними та стильними словами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gingko |
| Країна виробник | Великобританія |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Чутливість | 75 дБ |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Дерево, Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 1.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від usb, від акумулятора |
| Тип | стаціонарні |
| Вид | bluetooth динамік |
| Особливості | авторський дизайн |
| Колір | Коричневий |
| Тип підключення | бездротове |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
- Ціна: 9 950 ₴


