Чоловіча поясна сумка або через плече XD Design Boxy Sling (об'єм 2.5 л) Синій
2 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: P705.955
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча поясна сумка або через плече XD Design Boxy Sling (об'єм 2.5 л)
Шукаєте компактне рішення для повсякденних речей? XD Design Boxy Sling — це поєднання функціональності, безпеки та сучасного вуличного стилю. Модель розроблена для тих, хто завжди в русі та воліє тримати руки вільними.
Чому варто вибрати Boxy Sling:
- Універсальний формат: Носіть її так, як зручно вам — на плечі, через груди або на поясі. Жорстка форма зберігає естетичний вигляд навіть у разі повного завантаження.Безпека насамперед: Сумка обладнана прихованою кишенею з RFID-захистом, який блокує сканування ваших банківських карток злочинцями.
- Продуманий інтер'єр: Усередині вдосталь місця для смартфона, повербанка, ключів і документів. Спеціальні роздільники запобігають хаосу всередині.
- Преміальні матеріали: Тканина з переробленого пластику не тільки екологічна, але й має високу зносостійкість і захист від вологи.
- Надійна фурнітура: Використання якісних блискавок гарантує плавний хід і довговічність використання.
Характеристики:
- Кілька варіантів як носити
- Прихована кишеня для пляшки з водою
- Прихована задня кишеня для найцінніших речей
- Знімний ремінець для ключів
- Регульований плечовий ремінь
- 2 внутрішні кишені на блискавці
- Передня кишеня з легким доступом
- Велике основне відділення
- Виготовлений із перероблених матеріалів
- Параметри продукту:
- Місткість: 2,5 л
- Розміри: 16 х 21 х 7,5 см.
- Матеріал: перероблені матеріали, виготовлені за технологією AwareTM з водовідштовхувальним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Вид | повсякденний |
| Особливість | надміцний матеріал, антивор, RFID-захист |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Категорія | для нього |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴











