Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Soft (об'єм до 16 л) М'ята
4 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: P705.797
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, RFID-захист, Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | М'ятний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 34 см |
| Вага | 645 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | повсякденний |
| Особливість | USB порт, RFID-захист, водонепроникний, надміцний матеріал, антизлодій, потайні кишені |
| Об'єм сумки | 13-16 л |
| Розмір зовнішній | 34 x 44 x 20 см |
| Матеріал зовнішній | текстиль,поліпропілен,поліестер |
| Категорія | для нього, для неї |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴









