


Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Urban Roll-top з відділенням для ноутбука 16" (20-26 л) Світло-зелений
5 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: P706.2807
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Urban Roll-top з відділенням для ноутбука 16" (20-26 л)
Міська модель рюкзака XD Design Urban Roll-top з конструкцією Roll-top (створюваний верх), яка дає змогу змінювати внутрішній об'єм у діапазоні від 22 до 27 літрів. Конструкція виробу розроблена з урахуванням мінімізації можливості несанкціонованого доступу до вмісту.
Рюкзак важить усього 700 г, а завдяки ергономічним лямкам і продуманій системі розподілу ваги навіть під час довгих прогулянок ви не відчуєте втоми в плечах і спині.
Система roll-top і захист речей
Верх рюкзака застібається на блискавку та скручується. Після цього краї рюкзака можна з'єднати пряжкою та закрити на кодовий замок. Така система дає змогу переносити високі предмети, які не помістилися у звичайний рюкзак. Або отримувати додатковий корисний об'єм, коли це необхідно.
Кодовим замком можна не тільки замикати вміст, але й пристібати рюкзак до будь-якого предмета — і не турбуватися за його збереження.
Щоб підвищити захист своїх речей, ви можете розмістити всередині рюкзака трекер. Для нього передбачена спеціальна потайна кишеня.
Зручна організація речей
В основному відділенні розміщений органайзер для техніки, з кишенями для ноутбука до 16" і планшета до 12,9". Відсіки — з м'якою підкладкою для захисту ґаджетів. Дрібні речі зручно складати в сітчасту кишеню в основному відділенні.
З боків передбачені зовнішні кишені для пляшки з водою.
Турбота про довкілля
Urban Roll-top частково зроблений із перероблених матеріалів. Сировина для них слугує пластикові пляшки.
Характеристики:
- Розмір 44/64х29,5х15 см
- Вага 700 г
- Об'єм 20-26 л
- Скручуваний верх
- Кодовий замок
- Кишеня для ноутбука до 16"
- Влагозащита
- Екологічний, перероблений матеріал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, RFID-захист, Анатомічна конструкція, Кишеня для планшета, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 64 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм сумки | 20л/26л |
| Матеріал зовнішній | поліуретан |
- Ціна: 5 450 ₴


