Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Tech (об'єм 18 л) з відділенням для ноутбука Чорний
14 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: P705.251
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Tech (об'єм 18 л) з відділенням для ноутбука
Перед Вами найсучасніший і високотехнологічний міський рюкзак. Рюкзак створений для тих людей, які ставлять собі на службу найпросунутіші технології й естетичний зовнішній вигляд. У рюкзаку XD Design Bobby Tech продумана кожна деталь для комфортного й активного міського життя. Любите пити каву на ходу? З Bobby Tech Вам не потрібно тримати склянку в руках, Ви можете просто закріпити термокухоль із кавою спереду на лямці рюкзака. Не п'єте каву? Тоді замість нього передбачений тримач для смартфона, що постачається вже в комплекті з рюкзаком.
На задній частині корпусу рюкзака розташована сонячна батарея, Ваш смартфон навіть у похмуру погоду завжди буде заряджений енергією, що конвертується вбудованою сонячною панеллю. Завжди заряджений powerbank стане невичерпним джерелом енергії для ґаджетів. Наявність сонячних елементів і модуля бездротової зарядки — головні технологічні фішки моделі Bobby Tech.
XD Design Bobby Tech — оновлена модель всесвітньо відомого рюкзака, що зберегла всі свої переваги, а саме непрорізні матеріали, приховані блискавки та таємні кишені, вбудований порт USB для заряджання, збалансована вага, водовідштовхувальна тканина, світловідбивні смуги безпеки та ремінь для кріплення.
Рюкзак для ноутбука Bobby Tech чудово захищає вміст вашого рюкзака від кишень. У рюкзаку зручно поміщається ноутбук із діагоналлю до 15.6", планшет до 12.9", зовнішній акумулятор, документи та багато іншого.
Головні особливості:
- Сонячна панель: заряджайте телефон або планшет сонячною енергією
- Бездротова зарядка: підтримує швидке заряджання 10 Вт Samsung/Android, підтримує швидке заряджання Iphone 7,5 Вт
- знімний регульований відсік органайзерів
- додатковий середній відсік, який можна згорнути та компактно упакувати
- зовнішнє кріплення для телефона із системою Fidlock на плечовому ремені
- зовнішнє кріплення для пляшечки із системою Fidlock на плечовому ремені
- вбудовані адаптери USB Type-A і USB Type-C
- дві кишені з кодовими замками
- додаткова прихована кишеня
- екологічні чисті матеріали
- вологозахист
Характеристики:
- Розмір: 29 х 44 х 15,5 см
- Об'єм: 18 л
- Матеріал: текстиль, поліпропілен, поліестер
- Колір: чорний
- Вага: 1200 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | RFID-захист, Анатомічна конструкція, USB-роз'єм, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15.5 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Вага | 1200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | повсякденний |
| Особливість | USB порт, RFID-захист, водонепроникний, надміцний матеріал, антизлодій, потайні кишені |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
- Ціна: 14 050 ₴










