Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Expandable Sling (об'єм 3-5 л) Синій
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: P706.2715
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Expandable Sling (об'єм 3-5 л)
Забудьте про тривогу за збереження речей у натовпі! Bobby Expandable Sling — це найнадійніший міський аксесуар, який адаптується під ваші потреби. Компактна сумка-слінг поєднала в собі легендарний захист «антизлодій» і стильний мінімалізм.
Функції
Розширюваний відсік
Розширюване основне відділення дає змогу збільшити об'єм сумки з 3 л до 5 л, надаючи вам додатковий простір за потреби. Ідеально підходить для перенесення більшої кількості речей без додавання об'єму до вашої повсякденної комплектації. Самоблокувальний металевий пулер для блискавки
Розроблений із захистом від крадіжки, самоблокувальний металевий язичок блискавки ідеально підходить для безпечних і безтурботних подорожей.
Водостійкий ПУ
Водостійкий матеріал PU (поліуретан) надає гладке, міцне покриття, яке допомагає відштовхувати воду та захищати ваші речі. Він ідеально підходить для того, щоб витримувати незамінну погоду, зберігаючи стильний і сучасний вигляд вашої сумки.
Застібка-блискавка з поворотним замком
Система застібки-блискавки Twist-lock надає розумну, стильну безпеку вашому рюкзаку. Завдяки непомітному механізму повороту для розблокування він допомагає запобігти несанкціонованим доступу, зберігаючи ваші цінності в безпеці без шкоди для дизайну. Ідеально підходить для міських жителів і мандрівників. Нічна безпека
Світловідбивний логотип XD Design покращує видимість в умовах низької освітленості, додаючи додатковий рівень безпеки під час нічних поїздок. Це тонка, але ефективна функція для містян і вечірніх пригод.
Перероблені матеріали
Брак ПВХ і використання перероблених матеріалів підтверджено трасуванням AwareTM. Вміст перероблених матеріалів становить 17%.
Urban Water Resistant Expandable Sling — універсальна вертикальна сумка через плече, призначена для повсякденних речей першої потреби. Ця сумка-слінг має широко відкрите L-подібне основне відділення та забезпечує легкий доступ до предметів першої потреби. Завдяки противугняному дизайну та застібці-блискавці XD з поворотним замком ваші речі будуть у безпеці.
Характеристики:
- Застібка-блискавка YKK Twist Lock
- Об'єм 3 л/5 л
- Розміри 31 (в) x 17,5 (ш) x 7/12 (г) см
- Вага 315 г
- Матеріал стійкий rPET| Поліуретан
- Водовідштовхувальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Анатомічна конструкція, RFID-захист, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Вага | 315 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм сумки | 3л/5л |
| Матеріал зовнішній | поліуретан |
- Ціна: 2 850 ₴










