Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Hero Green (об'єм 18 л) Зелений
7 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: P705.297
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Рюкзак із захистом від крадіжки XD Design Bobby Hero Green (об'єм 18 л)
Bobby Hero — це не просто рюкзак, це ваш спокійний день у мегаполісі. Розроблений голландським брендом XD Design, він став еталоном безпеки та функціональності. У версії Hero Regular виробник врахував усі побажання користувачів, зробивши рюкзак ще зручнішим і екологічнішим.
Повна безпека 24/7
Забудьте про тривогу в громадському транспорті або черзі.
- Жодного доступу зовні: Блискавка основного відділу прихована глибоким тканинним згином на спинці.
- Протиударний каркас: Вставки з поліпропілену захищають не тільки від крадіжок «на ривок», але й від випадкових ударів ваших ґаджетів.
- Кишені-невидимки: Швидкий доступ до проїзного на лямці та гаманця на спинці — все під захистом RFID-шара.
Характеристики:
- Гарантія: 24 міс
- Матеріал: полиэстер
- Розмір: 16,5 х 29,5 х 45 см
- Вага: 1000 г
- Об'єм: 18 л
- Рекомендоване навантаження: 8,5 кг
- Спосіб закриття: блискавка
- Виробник: Нідерланди
- Бренд: XD Design
- Приховані блискавки та захищені RFID кишені
- Стійкий до порізів
- Немає зовнішнього доступу до кишень
- Вбудований USB-порт для заряджання
Внутрішні параметри:
- Підходить для 12,9 «планшета (відділення для планшета)
- Підходить для 15,6-дюймового ноутбука (відділення для ноутбука)
- grійна панель із протиударними відсіками
- Можливість відкриття основою блискавки під різними кутами 30-90-180 градусів
- Тримач для сонцезахисних окулярів на лівій лямці
Додаткові функції:
- Виготовлений із перероблених матеріалів (RPET)
- Водовідштовхувальна тканина
- Підсвітка захисних смуг
- Багажний ремінь для кріплення до валізи
- Система розподілу ваги
У виготовленні рюкзака використана фірмова багатошарова водовідштовхувальна тканина, яка не тільки підлягає повторному переробленню, але й стійкіша до повсякденної інтенсивної експлуатації.
Надійні блискавки Японського бренда YKK забезпечать безпроблемне та надійне відкриття всіх кишень упродовж усього використання.
На спинці рюкзака у верхній частині з'явилося велике відділення на блискавці. Усім поціновувачам 51 покоління так бракувало закритої кишені на правій лямці рюкзака — тепер він із блискавкою та захистом від безконтактного зчитування даних RFID.
У рюкзаках повністю перероблено внутрішній простір, тепер там не тільки більше місця, але й з'явилася можливо організувати простір під свої потреби чи то фототехніка, чи то речі для відрядження. Набір внутрішніх роздільників до комплекту постачання не входить і купується окремо.
Перевірка автентичності
1. Бірка з унікальним кодом
На кожному рюкзаку Bobby є бирка з унікальним кодом. Вона розташована разом із трьома іншими бирками в одній зв'язці. Бирка з кодом сірого кольору. Сам код розташований на круглій наклейці зі спеціальним захисним шаром. Стираєте монеткою захисний шар, вводьте код на сторінці сайту XD DESIGN і переконуєтеся в тому, що купили якісний оригінальний рюкзак Bobby.
2. Індивідуальна коробкаУсі рюкзаки XD Design Bobby постачаються у високоякісній міцній індивідуальній коробці з позначенням моделі, артикулу та кольору. Коробка гарантує брак пошкоджень і збереження форми під час транспортування.
3. Фурнітура (замки на змійках із вичавленим лого XD DESIGN)
В оригінальних рюкзаках є важлива перевага — високоякісна та дорога фурнітура від YKK. У підробках використовуються дешеві та низькоякісні комплектуючі.
4. Світловідбивні елементи
На рюкзаках Bobby є три групи світловідбивних елементів: смуга на передній стінці, по дві смужки на кожній лямці та світловідбивна тканина в кутах вгорі рюкзака.
5. Якість швів
В оригінальному виробі вони рівні, ні звідки не стирчать шматки тканини, використані міцні нитки — шви стійкі до навантажень. Підробки досить легко рвуться за незначного зусилля.
6. Логотип XD Design
Логотип XD Design є на "крилах" рюкзака, на кишені для ноутбука всередині рюкзака, і на зовнішньому USB-адаптері.
7. Форма
Справжні рюкзаки Bobby тримають форму, позаяк бічні стінки зроблені з непрорізаних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, RFID-захист, Анатомічна конструкція, USB-роз'єм, Лямки анатомічної форми |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Максимальне навантаження | 8.5 кг |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | повсякденний |
| Особливість | антизлодій,потайні кишені,надміцний матеріал,водонепроникний,RFID-захист,USB порт |
| Об'єм сумки | 18 л |
| Розмір зовнішній | 16.5 х 29.5 х 45 см |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Категорія | для нього, для неї |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6 |
- Ціна: 7 250 ₴










