1 день
Чоловічий електронний наручний годинник Skmei 2497 з каучуковим ремінцем (Чорний із чорним)
599 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 719766
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий електронний наручний годинник Skmei 2497 з каучуковим ремінцем >
>Skmei 2497 — сучасна модель електронних годинників, що поєднує в собі потужний корпус і широкий функціонал. Це чудовий вибір для військовослужбовців, спортсменів і всіх, хто веде активний спосіб життя. Дизайн моделі зроблений у мінімалістичному, але строгому стилі, який легко поєднується з будь-яким одягом.Каучуковий ремінець (TPU) забезпечує щільне та комфортне прилягання, не натирає та стійкий до вологи.
Ударостійкий корпус з ABS і водозахисту до 5 АТМ роблять модель надійним супутником на щодень. Чудово підійдуть для занять спортом, прогулянок або роботи.
Функції
- Подвійний час
- Хронограф
- Будильник
- Дата
- День тижня
- EL-підсвітка
- 12/24-годинний формат,
- Таймер зворотного відліку.
Габарити:
- Діаметр корпусу — 46.2 мм
- Товщина — 14 мм
- Довжина ремінця — 260 мм
- Ширина ремінця — 22 мм
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Постачається без фірмової коробки, у захисному протиударному пакованні
Годинник Skmei 2497 є в декількох колірних варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46.2 мм |
| Ширина | 46.2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 44.8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴










