Чоловічий механічний наручний годинник Winner Handsome Leather (2 ремінці)
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719764
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
/Музький механічний наручний годинник Winner Handsome Leather (2 ремінці)
Ви не просто купуєте годинник — ви купуєте аксесуар, за яким хочеться спостерігати годинами. Модель Handsome Leather от бренда Winner — це поєднання вінтажного шарму та сучасних технологій. Прозорий корпус-скелетон дає змогу бачити «серце» годинника: кожен рух шестерень і коливання пружини.
Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дають змогу бачити роботу механізму, що надає годиннику особливого шарму.
Ці моделі призначені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність і надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у повсякденному носінні.
Переваги годинника Winner:
- стильний скелетон-дизайн;
- механічний завод без батарейки;
- якісний корпус і ремінець;
- офіційна гарантія 12 місяців;
- ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод (Японія)
- Особливості: Скелетон
- Форма корпусу — Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 41х15
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Сталь
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 41 мм
- Товщина — 15 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд WishDoIt
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Стиль | Класичний |
| Застежка | Кліпсова |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Функції | Показують дату |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Вага, г | 100 |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 41х14 |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Тип цифр | Класичні |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
- Ціна: 1 595 ₴











