Чоловічий механічний наручний годинник Winner Status Rubber (2 ремінці)
1 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719762
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний наручний годинник Winner Status Rubber (2 ремінці)
Шукаєте аксесуар, який притягує погляди? Модель Status Rubber от Winner — це бездоганне поєднання прозорого механізму-скелетону та сучасного спортивного стилю. Головна особливість комплектації — два змінні ремінці, які дають змогу за хвилину перетворити годинник із брутально-спортивних на стриману класику.
Переваги годинника Winner:
- стильний скелетон-дизайн;
- механічний завод без батарейки;
- якісний корпус і ремінець;
- офіційна гарантія 12 місяців;
- ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Прозора
- Колір корпусу — Золотистий
- Розміри, мм — 43х16
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Коричневий
- Додатковий ремінець Каучук
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 43 мм
- Товщина — 16 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Winner
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Стиль | Класичний |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Вага, г | 100 |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| За діаметром годинника | Середні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 43х16 |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴









