Чоловічий наручний кварцовий годинник WishDoIt Baks Fantastic (2 ремінці)
1 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 719761
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловічий наручний кварцовий годинник WishDoIt Baks Fantastic (2 ремінці)
WishDoIt Baks Fantastic — це аксесуар для тих, хто шукає не просто годинник, а елемент самовираження. Модель поєднує в собі естетику перегонових суперкарів і високі технології. Прозорий корпус у поєднанні з яскравими деталями створює ефектний візуальний обсяг.
Завдяки надійному японському механізму вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль і ідеальну функціональність. WishDoIt — не просто годинник, а вираз вашого характеру.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Функції Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм - 41х12
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Сріблястий
- Додатковий ремінець Нейлон
- Застібка — Дворівнева
- Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 41 мм
- Товщина — 12 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд WishDoIt
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Формат часу | 12/24 год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стиль | Класичний |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Вага, г | 160 |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Характеристики механізму | Японія |
| За територією механізму | З японським механізмом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴









