Чоловічий спортивний годинник Skmei 2473 Чорний
729 ₴
629 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 719756
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Чоловічий спортивний годинник Skmei 2473
Шукаєте надійний годинник, який не підведуть у поході, на тренуванні або в робочих буднях? Skmei 2473 — це втілення брутального стилю та сучасної електроніки. Модель створена для тих, кому важлива інформативність і висока зносостійкість.
Годинник Skmei 2473 мають сучасний строгий дизайн, який підкреслює характер власника. Великий корпус робить модель візуально потужною та надійною. Зручний ремінець забезпечує комфорт при тривалому носінні. Подвійний циферблат дає змогу легко контролювати час за будь-яких умов.
Підсвітка допомагає користуватися годинником навіть вночі. Будильник і секундомір роблять модель функціональною в повсякденних завданнях. Показ дати та дня тижня підвищує зручність використання. Годинник добре витримують активну експлуатацію. SKMEI 2473 стане чудовим вибором для тих, хто віддає перевагу мінімалізму та надійності.
Підсвітка
EL-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Основні функції
- Годинник SKMEI 2473 має всі необхідні функції:
- Секундомір
- Відтворення дати
- Будильник
- Підсвітка
- Режим 12/24 год
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 16 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Вага | 94 г |
- Ціна: 629 ₴










