1 день



Наручний класичний годинник Skmei 1652 на браслеті (Чорний із чорним)
899 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 719742
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наручний класичний годинник Skmei 1652 на браслеті
Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним полімерним ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei виготовлений зі сталі, стійкого до ударного впливу та зручно розташовується на зап'ястку. Завдяки великому дисплею і яскравій зеленій світлодіодної підсвітці визначити поточний час легко та просто! Навіть під час занурення на глибину Skmei Techno працює бездоганно та гарантує незмінну точність. Стильний хронометр Skmei працює від стандартного змінного елемента живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Цей годинник — ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності та постійного руху.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Протиударні.
- Водонепроникність 3 АТM (30 м).
- Можна в них плавати (під водою кнопки не натискати).
- Стійкість до впливу магнітного поля.
- Автоматичний календар.
- Механізм — Кварцовий
- Скло: мінеральне.
- Формат часу 12/24.
- Функції:- секундомір будильник — подвійний час-підсвітка
- Розміри: Максимальна довжина браслета: 24 см
- Розмір: 46 * 52 мм
- Висота годинника: 13 мм
- Ширина браслета: 20 мм
- Вага без упаковки: 67 г.
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Визитка
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударне паковання)
Варіанти кольорів у наявності:
- Чорні з чорним,
- Чорні з білим,
- Сріблясті з білим,
- Сріблясті з чорним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Вага | 67 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


