Цифровий монокуляр нічного бачення Ermenrich NS100 версія 2.0 (до 300 м) Чорний
1 949 ₴
1 849 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 719694
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий монокуляр нічного бачення Ermenrich NS100 версія 2.0 (до 300 м)
Цифровий монокуляр нічного бачення Ermenrich NS100 версія 2.0 призначений для спостережень в умовах слабкої освітленості або в повній темряві. Цей прилад часто використовується для полювання, риболовлі та спостереження за природою.
Вбудована функція запису дає змогу зберігати ваші спостереження у форматі світлин і відео, що робить монокуляр незамінним для документування ваших пригод. Чи то нічне полювання, спостереження за тваринами або дослідження довкілля, цей прилад стане вашим надійним помічником. Його міцна конструкція і простота експлуатації гарантують довговічність використання.
Переваги:
- 16-кратний зум дає змогу докладно розглянути віддалені об'єкти.
- Багатофункціональний: підходить як для денного, так і нічного використання.
- Інфрачервона підсвітка забезпечує чіткість зображення навіть у повній темряві.
- Функція запису дає змогу фіксувати ваші нічні походження на фото та відео.
- Чудовий вибір для туризму, полювання, риболовлі та інших активних видів відпочинку.
- Надійна конструкція забезпечує довговічність пристрою.
Характеристики:
- Тип пристрою: цифровий інфрачервоний монокуляр
- Діафрагма: F1.6, f = 25 мм
- Об'єктив: FOV = 10°, діаметр 24 мм
- Дисплей: Внутрішній 2-дюймовий (240x240) HD TFT
- Цифровий зум: 16-кратний
- Дальність спостереження в темряві: до 300 м
- Інтерфейс USB: Type-C 2.0
- Джерело живлення: акумулятор
- Інфрачервоне світло: 850 нм, високоінтенсивний інфрачервоний прожектор, 7-рівневе регулювання ІЧ
- Розмір: 160х51 мм
Комплектація
- Монокуляр
- USB кабель
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ermenrich |
| Стан | Неліквід |
| Тип | Монокуляр |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Максимальна робоча дальність | 300 м |
| Кратність збільшення | 16 х |
| Діаметр об'єктиву | 24 мм |
| Підсвічування | Так |
| Вологозахист | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴










