Чоловічий механічний наручний годинник Winner Black Textile Classic (2 ремінці)
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719679
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний наручний годинник Winner Black Textile Classic (2 ремінці)
Winner Black Textile Classic — це не просто інструмент вимірювання часу, а стильний аксесуар, який заявляє про чоловічий характер. Модель виготовлена в чорному кольорі та являє собою класичний «скелетон», де кожен елемент механізму є на видноті. Це годинник для тих, хто віддає перевагу «живій» механіку неживому кварцу.
Переваги годинника Winner:
- стильний скелетон-дизайн;
- механічний завод без батарейки;
- якісний корпус і ремінець;
- офіційна гарантія 12 місяців;
- ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Примітка: ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Прозора
- Розміри, мм — 41х13
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Нейлон
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22.5 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Так
- Діаметр — 41 мм
- Товщина — 13 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Winner
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Стиль | Класичний |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Механізм | Механічний |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 41х13 |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Тип цифр | Римські |
| Тип стрілок | Фосфорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴








