Лазерний далекомір NoHawk NP-1500А (до 1500 м) LCD-екраном (дистанція, висота, швидкість, кут, площа, об'єм) Білий
6 349 ₴
6 249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 719601
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Лазерний далекомір NP-1500А (до 1500 м) LCD-екраном (дистанція, висота, швидкість, кут, площа, об'єм)
Nohawk NP-1500А — професійний лазерний далекомір, який призначений для ефективного вимірювання дистанції в діапазоні до 1500 метрів, з функціями вимірювання кута нахилу, розрахунку швидкості об'єкта, площі та об'єму.
Вбудований цифровий рівень нахилу працює в діапазоні: від -90o до +90o, а також використовується для виконання непрямих вимірювань на основі теореми Піфагора, наприклад: значень висоти на основі виміреної відстані до вершини та кута нахилу.
Особливість далекоміра Nohawk NP-1500А в наявності додаткового сенсорного дисплея на бічній грані далекоміра та можливість розрахунку площі та обсягу. Оскільки вимірювані відстані досить важливі, для зручності далекомір обладнаний 6-кратним оптичним наближенням і настроюваною фокусною відстанню окуляра (діапазон регулювання 6 діоптрій).
Живлення далекоміра здійснюється літієвим акумулятором Li-ion 3,7 В ємністю 750 мА·год. Заряджання виконується через microUSB-порт, надійно закритий гумовою заглушкою. Рівень захисту від вологи та пилу IP54.
Режими вимірювання
- Режим 1: Вимірювання прямої дистанції до об'єкта.
- Режим 2 (VD mode): Вимірювання вертикальної дистанції (різниця між вашою висотою та висотою вимірюваного об'єкта).
- Режим 3 (HD mode): Вимірювання горизонтальної дистанції до об'єкта (без урахування різниці висот вашої та об'єкта).
- Режим 4: Вимірювання швидкості рухомого об'єкта.
- Режим 5: Вимірювання різниці висот між двома об'єктами.
- Режим 6 (CL mode): режим вимірювання найкоротшої дистації.
- Режим 7 (FL mode): режим вимірювання найдальшої дистанції.
- Режим 8: Режим вимірювання для гри в гольф.
- Режим 9: Режим вимірювання площі ділянки на основі його довжини та ширини.
- Режим 10: Режим вимірювання обсягу простору на основі його довжини, ширини та висоти.
Основні особливості
- Показування показань вимірювань як під час перегляду в окуляр, так і на великому кольоровому LCD дисплеї збоку приладу.
- Дальність вимірювання — до 1500 метрів.
- Можливість відкалібрувати кут нахилу.
- Вибір одиниці виміру: метри, фути або ярди.
- 6Х-кратне оптичне наближення під час перегляду в окуляр.
- Регулювання діоптрій коліщатком на окулярі до ± 6 діоптрій.
- Автоматичне збереження результатів 20 останніх вимірювань.
- Роз'єм для кріплення на штатив у нижній частині далекоміра.
- Живлення від вбудованого літій-іонного акумулятора 750 мА·год.
- Автоматичне вимкнення після 1 хвилини бездіяльності.
- Зображення рівня заряду акумулятора на екрані.
Технічні характеристики
- Модель: Nohawk NP-1500А.
- Типи вимірювань: дальність (5 режимів), висота, швидкість, кут, площа, об'єм.
- Дальність вимірювання: до 1500 метрів.
- Оптичне наближення окуляра: 6X кратне.
- Одиниці виміру: метри, фути або ярди.
- Поле зору: 6.5°.
- Точність вимірювання відстані: ±(1.0 метр + D*0.2%)
- Точність вимірювання швидкості: ±5 км/год.
- Діапазон вимірювання кута: від -90 до 90°.
- Точність вимірювання кута: ±1°.
- Діапазон регулювання діоптрій: ±6.
- Розмір вихідної об'єктива: 25 мм.
- Розмір окуляра: 15 мм.
- Функція автоматичного збереження вимірювань: 20 останніх вимірювань.
- Лазер: Клас 1, 905 nm.
- Живлення: вбудований літієвий акумулятор 750mAh.
- Ступінь пило- вологозахисту: IP54.
- Розміри: 105 x 70 x 40 мм.
- Вага: 185 грамів.
Комплектація
- Лазерний далекомір — 1 шт.
- USB-кабель — 1 шт.
- Чохол для зберігання — 1 шт.
- Серветка — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт....
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nohawk |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 1 |
| Лазерний діод | 905 нм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 5 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 1500 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Датчик швидкості | Так |
| Датчик висоти | Так |
| Додаткові функції | |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Додаткові функції | Площа стін, Обчислення кута |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 185 г |
- Ціна: 6 249 ₴








