Чоловічий механічний наручний годинник Carnival Flagman Supermetal (2 ремінці)
3 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719615
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Чоловічий механічний наручний годинник Carnival Flagman Supermetal (2 ремінці)
Carnival Flagman Supermetal — це годинник для чоловіків, які цінують точність, надійність і преміальний зовнішній вигляд. Модель поєднує в собі найкращі традиції годинникового мистецтва: японське «серце» та корпус із надміцної сталі Supermetal. Головна особливість цього набору — універсальність. Завдяки двом ремінцям у комплекті, ви отримуєте аксесуар «2 в 1»: строгий діловий стиль на сталевому браслеті й елегантний кежуал на шкіряному ремені.
Обладнані високоточним японським механізмом із 21 каменем вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
- японський механізм із 21 каменем;
- міцне сапфірове скло;
- офіційна гарантія 12 місяців;
- ексклюзивна дистрибуція в Україні;
- преміальний дизайн і бездоганна якість.
Часы Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — шкіряний чорний;
- Додатковий — сріблястий металевий браслет.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод, 21 камінь, Японія
- Функції Показують дату, день тижня
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь вищої проби
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Сапфірове
- Задня кришка — Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 38х14
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Сталь
- Застежка - Кліпсова Carnival
- Довжина ремінця — 21.5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 38 мм
- Товщина — 14 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Carnival
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Стиль | Класичний |
| Застежка | Кліпсова Carnival |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Вага, г | 120 |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 38х14 |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Тип цифр | Мітки |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 21 камінь, Японія |
| За територією механізму | З японським механізмом |
- Ціна: 3 295 ₴









