Жіночий наручний механічний годинник Carnival Lady Elite Beige Flower (2 ремінці)
3 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719608
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий наручний механічний годинник Carnival Lady Elite Beige Flower (2 ремінці)
Жіночий механічний годинник Carnival Lady Elite Beige Flower обладнані високоточним японським механізмом із 25 камінням, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — металевий браслет;
- Додатковий — каучуковий.
Основні переваги Carnival:
- японський механізм із 25 камінням;
- міцне сапфірове скло;
- офіційна гарантія 12 місяців;
- ексклюзивна дистрибуція в Україні;
- преміальний дизайн і бездоганна якість.
Годинник Carnival призначені для жінок, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму автопідзавод (25 каменів, Японія)
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь вищої проби
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Сапфірове
- Задня кришка — Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 32х12
- За кордоном механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Срібло із золотими вставками
- Додатковий ремінець — Каучук
- Застежка - Дворівнева Carnival
- Довжина ремінця — 18.5 см (регулюється)
- Ширина ремінця —
- 16 мм
- Можливість зняти ремінець - Да
- Діаметр — 32 мм
- Товщина — 12 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Carnival
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Висота | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Формат часу | 12/24 год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Срібло із золотими вставками |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Вага, г | 120 |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| За діаметром годинника | Середні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Розміри, мм | 32х12 |
| Основний колір циферблата | Зіркове небо |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Тип цифр | Мітки |
| Характеристики механізму | автопідзавод (25 каменів, Японія) |
| За територією механізму | З японським механізмом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴









