Чоловічий наручний механічний годинник Winner Handsome (Чорний)
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1036551
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Winner Handsome
Winner Handsome — це годинник скелетоні, що поєднує в собі високий стиль і порівняно низьку вартість за свої переваги. Крім класичних моделей, марка Winner спеціалізується на скелетах. Відкриті механізми бренда Winner схожі на витвір мистецтва, у них відточена кожна деталь, ідеально збудована композиція та форми. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод
- Функції Показують дату
- Особливості: Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Прозора
- Розміри, мм — 41х14
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Застежка - Кліпсова
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Так
- Діаметр — 41 мм
- Товщина — 14 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Winner
- Гарантія — 12 місяців
Кольори в наявності: Чорний і Сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴











