1 день
GPS-трекер SinoTrack ST-925 + магніт + мікрофон (до 290 днів)
4 969 ₴
4 869 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 703852
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GPS-трекер SinoTrack ST-925 + магніт + мікрофон (до 290 днів)
GPS-трекер SinoTrack ST-925 - це інноваційний пристрій для тривалого відстеження об'єктів, обладнаний потужним акумулятором на 20800 мАг, що забезпечує до 290 днів автономної роботи. У режимі маяка пристрій може працювати до 4 років. Трекер виготовлений у водонепроникному корпусі, що забезпечує захист у будь-яких умовах, та обладнаний потужними магнітами для надійного кріплення.
Особливості GPS-трекера SinoTrack ST-925:
- наддовгий час роботи – до 290 днів, режим маяка – 4 роки
- точність позиціонування - до 5 метрів, 3 канали зв'язку - GPS, AGPS, LBS
- потужні 6 магнітів
- вбудований якісний мікрофон
- Відстеження он-лайн у додатку російською Android/iOS + онлайн сайт
- водонепроникний корпус
- режим сигналізації
- безліч функцій та повідомлень безпеки
- Повідомлення у разі вібрації, пошкодження або нахилу автомобіля
- повідомлення про перевищення заданої швидкості
- Повідомлення про низький заряд акумулятора
- Повідомлення про зняття з примагніченої поверхні
- Гео паркан.
- Історія переміщення Вашого об'єкту
- Сплячий режим
- і багато іншого
Характеристики:
- Колір чорний
- Розмір: 75x110x45 мм
- Мережа: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 МГц
- чутливість GPS: -159dBm
- точність позиціонування GPS: 5 метрів
- Вимоги до зарядного пристрою: 5В, 1A
- акумулятор: 3.7В, 20800мАч
- Робота в автономному режимі: до 290 днів
- робота в економному режимі: до 4 років
- Температура зберігання: -40°C - +85°C
- робоча температура: -20°C - +55°C
- вологість: 5% - 95% без конденсації
- Додаток для Android/iOS: SinoTrack GPS
Комплектація:
- GPS-трекер SinoTrack® ST-925
- USB-шнур
- інструкція користування
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SinoTrack |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Точність визначення швидкості GPS до: | 1 м/сек |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Повірка | Так |
| Корпус з магнітами | Так |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 20800 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 45 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 869 ₴











