Чоловічий наручний тактичний годинник Naviforce Europe (Orange)
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 703103
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий наручний тактичний годинник Naviforce Europe
Чоловічий наручний тактичний годинник Naviforce Europe витримує забиття, падіння та надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку чи професійних завдань годинник Naviforce готовий вистояти перед випробуваннями.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce служитиме вам протягом багатьох років.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму - Quartz
- Характеристики механізму - Seiko (Японія)
- Для військових - Тактичні
- Функції - Будильник, підсвічування, секундомір, дата, день тижня
- Форма корпусу - Круглий
- Матеріал корпусу - Полікарбонат
- Водостійкість - 5 атм - плавання
- Скло - Полікарбонатне
- Колір корпусу - Чорний
- Розміри, мм - 45х14
- По країні механізму - З японським механізмом
- Матеріал ремінця - Каучуковий
- Колір ремінця - Помаранчевий
- Застібка - Класична
- Довжина ремінця - 26 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець - Ні
- Діаметр - 45 мм
- Товщина - 14 мм
- Гарантія - 12 місяців
Годинники в наявності: Чорний, Синій та Помаранчевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴











