Автомобільний GPS-трекер SinoTrack ST-902 4G OBD-OBD2 з акумулятором
2 099 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 703085
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Автомобільний GPS-трекер SinoTrack ST-902 4G OBD-OBD2 з акумулятором
Трекер Sinotrack ST-902 4G дозволяє відстежити точне місцезнаходження Вашого транспортного засобу в режимі реального часу і переглянути історію пересування за останні 180 днів.
Великою перевагою пристрою є його висока якість, невеликий розмір, низька вартість та простота підключення. Ця модель працює від постійного живлення (просто підключається до роз'єму OBD/OBD2). Вбудований акумулятор дозволить трекеру відправити вам SMS з тривогою при відключенні зовнішнього живлення і підтримати роботу трекера від 3 годин до 2х діб в залежності від налаштувань.
Пристрій може повідомляти про початок руху, вихід об'єкта за межі встановленої геозони, перевищення швидкості, а також допоможе забезпечити швидкий пошук транспортних засобів у разі їх зникнення.
Відстеження доступне як на мобільних пристроях (мобільний додаток Sinotrack Pro) так і на комп'ютері/ноутбуках (сайт). Ці послуги повністю безкоштовні протягом усього терміну використання трекера.
Координати розташування об'єкта, що відстежується, також можна отримати у вигляді СМС повідомлення і відразу відкрити їх у Google-картах. Для цього досить просто зателефонувати на номер сім-карти, встановленій у GPS трекері.
Для того щоб почати використовувати трекер, в першу чергу необхідно вставити активовану і поповнену sim-карту (без PIN коду) у відповідний слот. Далі ввести логін/пароль у мобільному додатку або на сайті і після того, як трекер спіймає супутники - ви побачите своє реальне місцезнаходження на карті.
Особливості:
- Найпростіше підключення. Для підключення цього трекера вам не потрібні послуги електрика, адже його досить просто вставити в порт OBD/OBD2.
- Вбудований акумулятор Вбудована акумуляторна батарея на 170 мАг зможе продовжити роботи GPS трекера до 48 годин після відключення від основного живлення (наприклад, у разі крадіжки автомобіля/мотоцикла). Таким чином можна відстежити та повернути викрадений транспортний засіб, навіть якщо основний акумулятор було вимкнено.
- Габарити пристрою GPS трекер має невеликі розміри: 5 х 4,5 х 2,3 см. Такі габарити роблять його практично непомітним для сторонніх очей.
- Зручний та безкоштовний сервіс трекінгу Зручний web-інтерфейс та мобільний додаток для смартфонів під Andriod та IOS дозволяють відстежувати як кожен ваш трекер окремо так і всі разом (якщо вони додані в 1 обліковий запис).
Характеристики:
- Колір чорний
- Розмір: 46x22x53 мм
- Мережа: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 МГц
- Чутливість GPS: -159 dBm
- Точність позиціонування GPS: 5 метрів
- Вбудований акумулятор: 3.7В, 180 мАг
- Температура зберігання: -40°C - +85°C
- Робоча температура: -20°C - +55°C
- Вологість: 5% - 95% без конденсації
- Додаток для Android/iOS: SinoTrack GPS
Комплектація:
- GPS-трекер SinoTrack ST-902 4G
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SinoTrack |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Кількість каналів зв'язку | 3 |
| Чутливість GPS-приймача | 162 дБ |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Точність визначення швидкості GPS до: | 5 м/сек |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Холодний старт | 35 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, mini USB, micro USB |
| Повірка | Так |
| Алгоритм збору координат | За тимчасовим інтервалом, За інтервалом дистанції, При зміні кута напрямку руху |
| Корпус з магнітами | Ні |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 180 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 53 мм |
| Вага | 0.042 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 099 ₴











