Класичний наручний годинник Besta Love UA Сріблястий
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7030521
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний наручний годинник Besta Love UA Rosegold
Класичний наручний годинник Besta Love UA Rosegold — це годинник із символікою України, який виражає Вашу підтримку національних традицій та культури. Наш годинник створений для тих, хто відчуває відповідальність за свою країну та хоче показати своє патріотичне ставлення.
Besta Love UA — нова лінійка унісекс годин від українського виробника Besta. Циферблат і корпус проводиться вручну нашими майстрами в Україні, водночас у годиннику використовується надійний японський механізм. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих і чудово підійде під будь-який стиль.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Розміри, мм — 39х8
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Застежка - Ковзан
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 18 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 39 мм
- Товщина — 8 мм
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Аллою |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴










