
Підвісний настінний умивальник EGE Vitrifiye Lissa 500x175x400мм (91501) Білий
2 549 ₴
2 449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 707974
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний настінний умивальник EGE Vitrifiye Lissa 500x175x400мм
Підвісний настінний умивальник EGE Vitrifiye Lissa доповнить будь-яку ванну. Якщо ви вибрали колір керамічної плитки білого або темних відтінків, то цей умивальник білого кольору ідеально підійде вам. Класична форма, стильний дизайн і колір остаточно повинні переконати вас зробити свій вибір на раковині EGE Vitrifiye Lissa. Високоякісні вироби виробника сантехніки EGE Vitrifiye, ви можете купити у нас в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.
Раковини серії Lissa різних розмірів та форм спеціально розроблені для невеликих приміщень.
* Сифон та змішувач купуються окремо.
Характеристики:
- Виробник - EGE Vitrifiye
- Колекція - Лісса
- Країна - Туреччина
- Тип товару - Раковина
- Форма - Напівкругла
- Розмір (мм) - 500x400x175
- Матеріал - Сантехнічна порцеляна
- Призначення - Для ванної кімнати
- Монтаж - Підвісний
- Ширина - 500 мм
- Висота - 175 мм
- Глибина - 400 мм
- Отвір під змішувач - З отвором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ege Vitrifiye |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴


