



Унітаз + бачок Rak Ceramics Washington (без сидіння) Бордовий
8 569 ₴
8 469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 707864
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унітаз + бачок Rak Ceramics Washington
Фарфоровий унітаз Rak Ceramics Washington доповнить будь-яку ванну або туалет. Цей унітаз безшумний і більш кращий в умовах квартири. Якщо ви вибрали колір керамічної плитки темного або комбінованих світлих відтінків, то цей унітаз бордового кольору ідеально підійде вам. Класичні форми, надійна запірна арматура остаточно повинні переконати вас зробити свій вибір на унітазі Rak Ceramics Washington. Високоякісні вироби виробника сантехніки RAK Ceramics, ви можете купити у нас в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.
Характеристики:
- Тип товару - Унітаз
- Матеріал - Сантехнічна порцеляна
- Монтаж - Підлоговий
- Сидіння - Без сидіння та без кришки
- Довжина 706 мм
- Ширина 360 мм
- Висота 798 мм
- Виробник Rak Ceramics
- Країна ОАЕ
- Колір -ruby red (бордовий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAK Ceramics |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Колір | Бордовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 706 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 798 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 469 ₴


