

Складський металевий стелаж Emby Light Series (розмір 2400х900x600) 5 полиць ДСП до 100кг Білий
3 899 ₴
3 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7077642
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Складський металевий стелаж Emby Light Series (розмір 2400х900x600) 5 полиць ДСП до 100кг
Розмір – 2400 х 900 x 600мм
Стелаж - складське спеціалізоване меблеве обладнання для зберігання предметів/вантажів, мінімізує площу і робить зручним доступ до предметів, що зберігаються на них.
Універсальність цих конструкцій дозволяє використовувати їх у різних сферах торгівлі, промисловості, логістики:
- складські приміщення промислових підприємств;
- магазини, торговельні центри, супермаркети;
- логістичні центри; склади тимчасового зберігання вантажів;
- архіви, бібліотеки, робітничі офіси.
Можна купити стелаж поличковий для зберігання вантажів з нестандартними розмірами та піддонами, для особливо тендітної продукції, для розміщення лотків з металовиробами та сипучими матеріалами.
Завод-виробник виготовляє стелажі для універсального використання. Стелажі поділяються на 2 типи:
- Лінійка Light – стелажі для побутового використання, виготовляються з оцинкованого або чорного металів та мають навантаження на полицю до 100 кг (будинок, квартира, офіс, балкон).
- Лінійка Heavy – стелажі для побутового та комерційного використання, виготовляються з оцинкованого та чорного металів та мають навантаження на полицю до 400 кг (СТО, склад, гараж, виробничі приміщення).
Особливості стелажів:
- Стійки та траверси стелажів виготовлені з оцинкованого металу або чорного металу, покритого порошковим забарвленням, що забезпечує стійкість до появи іржі та корозії.
- Стелажі мають збірно-розбірну конструкцію, що дозволяє швидко зібрати стелаж (15-30 хвилин) за допомогою гвинтів та гайок.
- Усі металеві стелажі мають пластикові накладки на стійках, які запобігають пошкодженню покриття для підлоги.
- Завдяки якісному виготовленню стелажі мають тривалий термін експлуатації.
- Нижня полиця має бути розміщена не вище 5 см від підлоги!
Великий асортимент та різноманітність модифікацій стелажів дозволяє раціонально організувати складський простір, що забезпечить безпечне зберігання речей та вантажів.
Види стелажів на складі: Оцинкований, Білий, Чорний
наявність уточнюйте, будь ласка, у менеджера-консультанта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Стан | Новий |
| Максимальна висота стелажа | 2400 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Товщина рами стелажа | 0.8 мм |
| Максимальна ширина робочого коридору | 840 мм |
| Кількість поверхів | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 500 кг |
| Довжина секції | 900 мм |
| Глибина секції | 600 мм |
| Типи стелажів | |
| Типи стелажів | Білий |
- Ціна: 3 799 ₴


