Дров'яна туристична піч CHL-015 (Метал)
1 399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 900666
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дров'яна туристична піч CHL-015
Похідна піч CHL-015 - це ефективний замінник багаття. Пекти має піролізний принцип горіння. Безпроблемне розведення вогню гарантується наявністю на камері спеціальних отворів, що забезпечують чудову тягу. Паливом можуть служити сухі гілки, суха кора, шишки, суха трава, вугілля, що залишилися від старого багаття.
Переваги:
- надійний метал
- простий конструктив
- компактність
- легкість
Характеристики:
- Матеріал виготовлення: Метал
- Розмір: 15х21см
- Вага: 0.93кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Тверде паливо |
| Вага | 93 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Срібляста |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 21 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








