Женские наручные часы Curren Blanche New
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24023
+380 (96) 005-32-19
Київстар - Viber / Вайбер Іван
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Curren Blanche
Curren – бренд якісних кварцових годинників з 2001 року. Дані годинник мають стильний дизайн, висока якість зборки і офіційну гарантію 12 місяців.
Цей годинник стане відмінним доповненням до будь-якого стилю одягу. Будь то формальний одяг або спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітною серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантує точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час протягом тривалого періоду.
Загалом, годинник Curren поєднує в собі якість, дизайн і функціональність, що робить їх відмінним вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годин.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму - Quartz
- Форма корпусу - Круглий
- Матеріал корпусу - Сталь
- Водостійкість - Базовий дощ
- Скло - Мінеральне
- Задня кришка - Закрита
- Колір корпусу - Золотистий
- Розміри, мм - 35х9
- Матеріал ремінця - Сталевий
- Колір ремінця - Сріблястий з золотистими вставками
- Застібка - Ковзна
- Довжина ремінця - 22 см (регулюється)
- Ширина ремінця - 12 мм
- Можливість зняти ремінець - Так
- Діаметр - 35 мм
- Товщина - 9 мм
- Гарантія - - 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








