Отзывы о компании Интернет-магазин «Sale Zone»
- Миша г.
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алексей Д.
Опис вiдповiдає, працює, сподiваюсь, що надалi не буде проблем. Одне зауваження продавцю - немає а нi чека/накладной/квитанцii, нi гарантiйки.
- Владислав З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Трегуб О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ярослав К.
все супер
- Татьяна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна Д.
Замовлення отримала, плита достойна. Вже спробували готувати, все працює, все круто. Дуже Вам Дякую 🤗
- Наталія К.
У моєму випадку придбання товару скасовано після оплати товару.Робота менеджерів цього магазину не узгоджена між собою.Один каже - немає в наявності, інший передзвонює і стверджує, що все нормально, надішлють таку бездротову мишу, як у замовленні.Оплату здійснила на картку продавця 2 листопада(спілкувалася з менеджером Богданом) . 8 листопада передзвонила менеждеру і дізналася, що ніхто моїм замовленням не займався, при цьому за весь цей час(я у листуванні просила терміново вислати) мені не передзвонили та гроші не повернули.Того ж дня відправила реквізити на повернення грошей!Але в наступні дні почалося ігнорування моїх викликів. Повідомлення по вайберу теж не проглядалися...Насилу додзвонилася до менеджера Івана, який пообіцяв, що повернення зроблять протягом 09 листопада. Але грошей так і не дочекалася. Вперше за 7 років покупок на промі стикаюся з шахраями! Нікому цей магазин не рекомендую! До покупців ставляться аби як!P.S спілкувалася з продавцями стримано, без погроз та лайки. Але терпіння вичерпано.
- Наталія
11 листопада після повторного звернення до магазину гроші повернули на картку без вибачень за затримку! Думку про магазин не змінила, але слово "шахраї" з коментаря знімаю,тому що гроші повернуто,щоправда, великими зусиллями. Усім добра та миру!
- Наталія
