Складна сонячна панель Solar panel Litheli 100W IP65 із сумкою
14 790 ₴
13 790 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 718482
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Складна сонячна панель Solar panel Litheli 100W IP65 із сумкою
Сонячні панелі (сонячні батареї) - це набори з'єднаних один з одним і укладених в раму фотоелектричних перетворювачів (сонячних осередків). Сонячна комірка (сонячний елемент) – це окремий невеликий напівпровідниковий пристрій, що перетворює енергію світла на електрику.
Сонячна панель Litheli призначена для отримання енергії із сонячного світла, дозволяючи заряджати портативні пристрої та зарядні станції, навіть вдалині від цивілізації. Завдяки складаній конструкції, модель підходить для любителів активного відпочинку, кемпінгу та тривалих подорожей. Її також можна використовувати в домашніх умовах для безперебійного доступу до електроенергії під час вимкнення світла.
Сонячна панель Litheli 100W — це портативне джерело енергії, актуальне для використання як вдалині від цивілізації, так і в побуті. Монокристалічна конструкція відрізняється високим ККД 22-23%, що перевищує можливості полікристалічних панелей у 1,5 раза. В результаті пристрій працює набагато продуктивніше, і ви отримуєте довговічного помічника для живлення зарядної станції та дрібних гаджетів.
Головна особливість Litheli 100W — стабільне перетворення сонячної енергії навіть в умовах слабкого освітлення. З урахуванням герметичності конструкції за стандартом IP65, це дозволяє використовувати модель у будь-яку погоду.
Переваги Litheli 100W:
- Напруга 24 В для стабільно швидкого заряджання та економії вашого часу.
- Стандартний роз'єм MC4 для сумісності з різними зарядними пристроями та електростанціями, включно з Power Hub B300 та B600 (продаються окремо).
- Ламінування ETFE та 900D ПВХ захищають гладку поверхню від подряпин та зовнішніх впливів, продовжуючи термін служби панелі без зниження світлопропускних можливостей.
Габарити панелі становлять 36,4 х 56,9 х 3 см при вазі 4,04 кг, витримуючи ідеальний баланс між ефективністю та портативністю. Кут нахилу можна налаштовувати на власний розсуд за допомогою регульованих ніжок.
У комплекті є щільна сумка для зберігання. Вона гарантує просте транспортування та запобігає появі дрібних пошкоджень на панелі.
Характеристики:
- складана сонячна панель на основі монокристалічних кремнієвих елементів;
- є роз'єм MC4;
- напруга – 24 В;
- ККД на рівні 22-23%;
- струм короткого замикання – 5,5 А;
- ламінування ETFE та 900D PVC для підвищення зносостійкості;
- клас пило- та вологозахисту – IP65;
- розміри – 36,4 х 56,9 х 3 см;
- вага – 4,04 кг;
- офіційна гарантія від виробника – 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litheli |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм короткого замикання | 5.5 А |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 22 % |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.04 кг |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 569 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 13 790 ₴








