Складна сонячна панель Solar panel Litheli 200W IP65 із сумкою
25 390 ₴
24 390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 718481
- +380 (95) 779-15-08Водафон (Іван)
- +380 (93) 274-08-81Лайф (Іван)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (97) 946-43-66Віта (Київстар)
Складна сонячна панель Solar panel Litheli 200W IP65 із сумкою
Сонячні панелі (сонячні батареї) - це набори з'єднаних один з одним і укладених в раму фотоелектричних перетворювачів (сонячних осередків). Сонячна комірка (сонячний елемент) – це окремий невеликий напівпровідниковий пристрій, що перетворює енергію світла на електрику.
Сонячна панель Litheli призначена для отримання енергії із сонячного світла, дозволяючи заряджати портативні пристрої та зарядні станції, навіть вдалині від цивілізації. Завдяки складаній конструкції, модель підходить для любителів активного відпочинку, кемпінгу та тривалих подорожей. Її також можна використовувати в домашніх умовах для безперебійного доступу до електроенергії під час вимкнення світла.
Панель Litheli 200W відрізняється високою продуктивністю, перевищуючи можливості полікристалічних аналогів у 1,5 раза. Виготовлена з монокристалічного кремнію, вона забезпечує максимальну продуктивність навіть у несприятливих умовах з низьким освітленням, а наявність стандартного розʼєму MC4 перетворює її на універсальний варіант для будь-якого випадку.
Переваги Litheli 200W:
- Напруга 20,5 В гарантує швидке заряджання пристроїв, заощаджуючи ваш час.
- ККД 22-23% забезпечує ефективне використання сонячної енергії.
- Монокристалічний кремній має ламіноване покриття ETFE, яке захищає поверхню від механічних пошкоджень без шкоди для світлопропускної здатності. Зносостійкість також зростає внаслідок використання 900D PVC.
- Герметичність за стандартом IP65 захищає панель від виходу з ладу під час експлуатації у дощову чи пильну погоду.
Розміри складаної конструкції дорівнюють 58,8 х 63,1 х 3 см. Стійкість забезпечується за допомогою стійки з регульованими ніжками для зручного налаштування кута нахилу.
Модель важить 6,96 кг. У комплекті є сумка, призначена для транспортування та зберігання.
Характеристики:
- монокристалічна сонячна панель зі складаною конструкцією;
- сумісність з більшістю зарядних станцій завдяки наявності роз'єму MC4;
- напруга – 20,5 В;
- ККД сягає 22-23%;
- струм короткого замикання – 12,1 А;
- матеріал – монокристалічний кремній з ламінуванням ETFE та 900D PVC;
- водонепроникність за стандартом IP65;
- розміри – 58,8 х 63,1 х 3 см;
- вага – 6,96 кг;
- офіційна гарантія – 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litheli |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 20.5 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Струм короткого замикання | 12.1 А |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 22 % |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.96 кг |
| Довжина | 588 мм |
| Ширина | 631 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 24 390 ₴








